Previous
Previous Product Image

Klorane Cornflower Water Cream 50ml

L 3,900.00
Next

Avene Couvrance Fluid Foundation 30ml

L 3,200.00
Next Product Image

Avene Couvrance Eye Pencil Black

L 2,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Couvrance Eye Pencil në ngjyrën e zeze është një laps sysh i pasuruar me pigmente intensive që ofron një linjë të qartë dhe të qëndrueshme. Formulimi i tij është i butë dhe lehtë për aplikim, duke lejuar të krijojë një pamje tërheqëse dhe të ndriçuar për sytë tuaj.

Kjo laps sysh është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe është i dizajnuar për të mbajtur për një kohë të gjatë pa shpëlarje ose zbërthime. Me një shkëlqim të butë, ky laps sysh ndihmon në theksimin e syve dhe në krijimin e një pamjeje tërheqëse dhe elegante.

Për përdoruesit me lëkurë të ndjeshme, formulimi i butë i këtij lapsi sysh e bën atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim të qëndrueshëm pa irritim. Për një pamje më tërheqëse dhe të ndriçuar, Couvrance Eye Pencil në ngjyrën e zeze është një zgjedhje e shkëlqyer.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Couvrance Eye Pencil Black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?