Previous
Previous Product Image

Avene XeraCalm A.D 100g

L1,000.00
Next

Avene A-Oxitive Jour 30ml

L4,900.00
Next Product Image

Avene Hydrance Leggera 40ml

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Hydrance Leggera është një krem hidratues i përpunuar për të rikthyer dhe për të ruajtur hidratimin e lëkurës së fytyrës. Kjo formulë e pasuruar është e dizajnuar për të mbajtur lëkurën tërheqëse dhe të shëndetshme, duke përdorur një kombinim të veçantë të përbërësve që rrisin hidratimin dhe forcojnë barrierën e lëkurës.

Avene Hydrance Leggera përmban një kompleks patentuar të përbërësve që rrisin hidratimin, si glicerinë dhe pre-tokoferil (një formë e vitaminës E). Këta përbërës kanë veprime të ndryshme që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës tërheqëse dhe tërheqëse, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Ky krem është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e tharë dhe të ndjeshme, dhe është testuar dermatologjikisht për të garantuar sigurinë dhe efikasitetin e tij. Vjen në një tub prej 40 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Hydrance Leggera 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping