Previous
Previous Product Image

Restoria Discreet 147ml

L1,500.00
Next

Avene XeraCalm A.D 100g

L1,000.00
Next Product Image

Avene Hydrance Riche 40ml

L2,970.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Hydrance Riche është një krem hidratues i pasuruar me ujë termal të Avene, i përpunuar për të rikthyer dhe për të ruajtur hidratimin e lëkurës së fytyrës. Kjo formulë është e dizajnuar për të mbajtur lëkurën tërheqëse dhe të shëndetshme, duke përdorur një kombinim të veçantë të përbërësve që rrisin hidratimin dhe forcojnë barrierën e lëkurës.

Avene Hydrance Riche përmban një kompleks patentuar të përbërësve që rrisin hidratimin, si glicerinë, shea butter dhe pre-tokoferil (një formë e vitaminës E). Këto përbërës kanë veprime të ndryshme që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës tërheqëse, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Ky krem është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e tharë dhe të ndjeshme, dhe është testuar dermatologjikisht për të garantuar sigurinë dhe efikasitetin e tij. Vjen në një tub prej 40 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Hydrance Riche 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping