Previous
Previous Product Image

Restoria Discreet 147ml

L 1,500.00
Next

Avene XeraCalm A.D 100g

L 1,000.00
Next Product Image

Avene Hyaluron Activ B3 50ml

L 5,700.00

Hurry! only 1 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Hyaluron Activ B3 është një krem i avancuar që kombinon efektet e acideve hialuronik dhe vitaminës B3 për të rikthyer hidratimin e lëkurës dhe për të reduktuar shenjat e plakjes. Kjo formulë e pasuruar është e dizajnuar për të mbajtur lëkurën e fytyrës tërheqëse dhe të shëndetshme, duke përdorur një kombinim të veçantë të përbërësve që rrisin hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Acidet hialuronik janë një përbërës kyç i këtij kremi, i cili ndihmon në rritjen e nivelit të hidratimit të lëkurës duke mbajtur ujin në sipërfaqen e saj. Vitaminë B3, ose niacinamidi, është një vitaminë që ka efekte të rëndësishme antioksiduese dhe anti-inflamatorike, dhe ndihmon në rikthimin e shkëlqimit dhe elasticitetit të lëkurës.

Ky serum është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme dhe të plakur dhe është testuar dermatologjikisht për të garantuar sigurinë dhe efikasitetin e tij. Vjen në një shishe me pompe për aplikim të lehtë, e cila e bën të lehtë për t’u përdorur dhe për të ruajtur. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Hyaluron Activ B3 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?