Previous
Previous Product Image

Bionike Antidandruff Shampoo 200ml

L1,080.00
Next

Restoria Discreet 147ml

L1,500.00
Next Product Image

A-Derma Cytelium 100ml

L3,010.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

A-Derma Cytelium është një spray qetësues dhe përtëritës për lëkurën, i përpunuar për të trajtuar dhe për të lehtësuar lëkurën e prekur nga irritimi, skuqja dhe ndezja. Formuluar me ekstrakt natyral të ovalltine, një bimë qetësuese dhe të shëndetshme për lëkurën, ky spray ka një veprim të menjëhershëm dhe të butë për të rikthyer lëkurën e dëmtuar.

A-Derma Cytelium është i përshtatshëm për trajtimin e çrregullimeve të lëkurës si dermatiti dhe rrezatimet e tjera të lëkurës. Formulimi i tij është i butë dhe i lehtë, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme të fëmijëve dhe të të rriturve.

Ky spray është hipoalergjenik dhe është testuar dermatologjikisht, e bën atë të sigurt për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Vjen në një shishe aerosoli prej 100 ml, e cila është e lehtë për të transportuar dhe për të përdorur kudo që të jeni. Përdorimi i rregullt i A-Derma Cytelium mund të ndihmojë në lehtësimin e ndjesisë së djegies dhe irritimit të lëkurës, duke e bërë atë të ndihet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A-Derma Cytelium 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping