Previous
Previous Product Image

Bionike Antidandruff Shampoo 200ml

L1,080.00
Next

Erybenz 2 x 20g

L1,857.00
Next Product Image

Aesthetico Active Foam 200ml

L2,590.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Aesthetico Active Foam është një gel pastrimi i butë dhe i efektshëm për lëkurën e fytyrës, i përpunuar për të pastruar, rikthyer dhe për të mbajtur lëkurën tërheqëse dhe të shëndetshme. Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe është ideal për përdorim të përditshëm.

Formuluar me një kombinim të veçantë të acidit salicilik, pantenolit dhe ekstrakteve bimore, ky gel pastrimi ka një veprim qetësues dhe të pastrimit thellë, duke larguar mbetjet e grimcave, yndyrës dhe lëkurës së vdekur pa dëmtuar lëkurën. Përmban gjithashtu një kompleks të veçantë antioksidant që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i lirë i radikalëve dhe në rritjen e shkëlqimit dhe elasticitetit të saj.

Aesthetico Active Foam është testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Produkti vjen në një shishe prej 200 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i produktit, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aesthetico Active Foam 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?