Previous
Previous Product Image

Rigenforte Shampoo 250ml

L1,280.00
Next

Aesthetico Active Foam 200ml

L2,590.00
Next Product Image

Bionike Antidandruff Shampoo 200ml

L1,080.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bionike Antidandruff Shampoo është një shampo e përpunuar për të trajtuar dhe për të parandaluar zbokthin e flokëve. Formuluar me një kompleks të veçantë anti-zbokthit, kjo shampo ka një formulë të butë që pastron dhe trajton lëkurën e kokës, duke e lënë atë të freskët dhe tërheqës.

Kjo shampo përmban pirokton olaminë dhe climbazol, dy substancat që janë të njohura për veprimin e tyre anti-mikrobik dhe anti-inflamator, duke ndihmuar në kontrollin e zbokthit dhe në rikthimin e shëndetit të lëkurës së kokës. Formulimi i butë e bën atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm, pa dëmtuar flokët dhe lëkurën e kokës.

Bionike Antidandruff Shampoo është testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Produkti vjen në një shishe prej 200 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i produktit, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bionike Antidandruff Shampoo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping