Previous
Previous Product Image

Ducray Kertyol Concentrate 100ml

Original price was: L2,300.00.Current price is: L2,000.00.
Next

Rigenforte Shampoo 250ml

L1,280.00
Next Product Image

Bioclin Bio-force X60 tablets

Original price was: L5,600.00.Current price is: L5,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bioclin Bio-Force X është një suplement ushqimor në formë tablete, i përpunuar me një formulë të pasur me vitamina, minerale dhe substancat ushqyese të nevojshme për shëndetin e përgjithshëm të organizmit. Kjo formulë është e dizajnuar për të mbështetur funksionimin e sistemit imunitar, për të rritur nivelet e energjisë dhe për të përmirësuar performancën fizike dhe mendorë.

Përmban vitaminën C, seleniun, zinkun dhe vitamina B grupi, të cilat kanë një rol kyç në mbështetjen e sistemit imunitar dhe në përmbushjen e nevojave të organizmit për energji dhe performancë. Përveç kësaj, kjo formulë përmban edhe ekstrakte bimore si aloe vera, kërpudha Reishi dhe astragalus, të cilat janë të njohura për vetitë e tyre të forta antioksiduese dhe mbrojtëse.

Përdorimi i rregullt i Bioclin Bio-Force X mund të ndihmojë në rritjen e rezistencës së organizmit ndaj sëmundjeve, në uljen e stresit dhe lodhjes dhe në përmirësimin e performancës së përgjithshme fizike dhe mendorë. Produkti vjen në një paketim prej 60 tabletash, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i produktit, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.Suplement ushqimor për forcimin e flokëve të dobët dhe kundër rënies. I pasur me aminoacide, vitamina (B6, biotin, acid folik, acid pantotenik), minerale (zink dhe bakër), Omega 3 (DHA, vaj alge) dhe me ekstrakt fare rrushi. Përdorni një kapsulë ne ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioclin Bio-force X60 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping