Previous
Previous Product Image

Klorane Detox Dry Shampoo 50ml

L760.00
Next

Ducray Diaseptyl 125ml

L1,200.00
Next Product Image

Ducray Kertyol Concentrate 100ml

Original price was: L2,300.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ducray Kertyol P.S.O. Concentrate është një produkt i dizajnuar për të trajtuar dhe për të lehtësuar gjendjen e lëkurës së prekur nga psoriaza. Formulimi i tij përmban ingredientë aktivë si piroctone olamine dhe acid salicilik, të cilët kanë veprim të qetësueshëm dhe anti-inflamator për lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme.

Ky produkt është në formë të spray-t, e cila lehtëson aplikimin dhe absorbimin e shpejtë në lëkurë. Përdorimi i rregullt i Kertyol P.S.O. Concentrate mund të ndihmojë në zvogëlimin e skuqjes, përkeqësimit dhe shkëputjes së lëkurës, duke lënë lëkurën më të butë dhe më tërheqëse.

Ducray Kertyol P.S.O. Concentrate është testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Produkti vjen në një shishe prej 100 ml, e cila është e lehtë për të transportuar dhe për të përdorur kudo që të jeni. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i produktit, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ducray Kertyol Concentrate 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping