Previous
Previous Product Image

Klorane Nutritive Shower Gel 220ml

L1,000.00
Next

Ducray Kertyol Concentrate 100ml

Original price was: L2,300.00.Current price is: L2,000.00.
Next Product Image

Klorane Detox Dry Shampoo 50ml

L760.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Detox Dry Shampoo është një shampone e thatë e dizajnuar për të pastruar dhe për të rinfreskuar flokët pa uji. Formuluar me ekstrakt natyral të organikës së bardhë, ky shampone i thatë ka një formulë të butë që absorbon yndyrën e tepërt dhe lëkurën e vdekur, duke e lënë flokët të pastër dhe tërheqës.

Ky shampone i thatë është i përshtatshëm për përdorim gjatë udhëtimeve, në raste emergjente, ose kur ju nuk keni kohë për një larje të rregullt të flokëve. Përmban një aromë të butë dhe të freskët, që e bën përvojën e përdorimit të tij të këndshme dhe relaksuese.

Klorane Detox Dry Shampoo është hipoalergjenik dhe është testuar dermatologjikisht, e bën atë të sigurt për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Vjen në një paketim prej 50 ml, e cila është e përshtatshme për të mbajtur në çantën tuaj të udhëtimit ose në çantën e sportit për përdorim të lehtë në udhëtime. Përdorimi i rregullt i këtij shampone të thatë mund të ndihmojë në mbajtjen e flokëve të pastër dhe tërheqës, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më të freskët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Detox Dry Shampoo 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?