Previous
Previous Product Image

Klorane Cornflower Water Cream 50ml

L3,900.00
Next

Klorane Detox Dry Shampoo 50ml

L760.00
Next Product Image

Klorane Shower Gel Eau de Yuzu 200ml

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Shower Gel Eau de Yuzu është një gel dush energjik dhe erëzarë, i përpunuar me aromën e freskët të Yuzu, një lloj agrumi aziatik. Ky gel dush ka një formulë të pasur që pastron dhe rikthen lëkurën, duke lënë një aromë stimuluese dhe tërheqëse në trup.

Aroma e Yuzu është një kombinim i freskët i limonit dhe portokallit, që sjell një ndjesi të menjëhershme të ftohtë dhe të qetësuar gjatë dushit. Formulimi i butë dhe i lehtë i këtij geli dushi e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e lënë lëkurën tërheqëse dhe tërheqëse.

Klorane Shoëer Gel Eau de Yuzu është hipoalergjenik dhe është testuar dermatologjikisht, e bën atë të sigurt për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Vjen në një shishe prej 200 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Përdorimi i rregullt i këtij geli dushi mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës të pastër dhe të freskët, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më tërheqëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Shower Gel Eau de Yuzu 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping