Previous
Previous Product Image

Klorane Cornflower Water Cream 50ml

L 3,900.00
Next

Klorane Detox Dry Shampoo 50ml

L 760.00
Next Product Image

Klorane Nutritive Shower Gel 220ml

L 1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Nutritive Shower Gel me organik Cupuacu është një gel dush hidratues dhe ushqyes për të gjitha llojet e lëkurës. Formuluar me ekstrakt natyral të Cupuacu, një frut i gjetur në pyjet e Amazonës, ky gel dush ka një formulë të pasur që pastron dhe hidraton lëkurën në të njëjtën kohë.

Cupuacu është një burim i shkëlqyer i acideve yndyrore, që ndihmojnë në rikthimin e hidratimit të lëkurës dhe në forcimin e barrierës së saj mbrojtëse. Formulimi i butë dhe i lehtë i këtij geli dushi e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e lënë lëkurën tërheqëse dhe tërheqëse.

Klorane Nutritive Shoëer Gel me organik Cupuacu është hipoalergjenik dhe është testuar dermatologjikisht, e bën atë të sigurt për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Vjen në një shishe prej 200 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Përdorimi i rregullt i këtij geli dushi mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës të pastër dhe të hidratuar, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Nutritive Shower Gel 220ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?