Previous
Previous Product Image

Klorane Ultra-gentle Shampoo 400ml

L2,250.00
Next

Klorane Cornflower Water Cream 50ml

L3,900.00
Next Product Image

Klorane Shampoo With Papirus Milk 200ml

L1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Shampoo me qumësht luleshtrydhe është një shampon e butë dhe tërheqës për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për ata të cilët janë të yndyrshëm dhe të prirur për të shkëlqyer. Formuluar me ekstrakt natyral të qumështit të luleshtrydhes, ky shampon ka një formulë të butë që pastron dhe hidraton flokët pa i lënë ata të rrethuar ose të rrethuar.

Klorane Shampoo me qumësht luleshtrydhe është i pasuruar me lipide, të cilat ndihmojnë në rikthimin e hidratimit të flokëve dhe në forcimin e tyre. Ky shampon ka një bazë të butë dhe të qetë, që e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Përmban një aromë të butë dhe të freskët, që e bën përvojën e përdorimit të tij të këndshme dhe relaksuese.

Formulimi i Klorane Shampoo me qumësht luleshtrydhe është i përshtatshëm për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike, duke e bërë atë të përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Vjen në një paketim prej 200 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Përdorimi i rregullt i këtij shamponi mund të ndihmojë në mbajtjen e flokëve të butë, të pastër dhe të shëndetshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Shampoo With Papirus Milk 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping