Previous
Previous Product Image

Klorane Micellar Water 400ml

L 2,500.00
Next

Klorane Cornflower Water Cream 50ml

L 3,900.00
Next Product Image

Klorane Deodorant Spray 125ml

L 1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Klorane Deodorant Spray me bimë të quajtur Althea baltë është një deodorant i butë dhe i efektshëm për të kontrolluar djersën dhe aromën e pakëndshme të trupit. Formuluar me ekstrakt natyral të bimëve Althea, ky deodorant ofron një mbrojtje efektive dhe delikate për gjithë ditën.

Ky spray deodorant është i pasuruar me minerale natyrale që absorbuan djersën dhe ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të thatë dhe të freskët. Formulimi i tij është i butë dhe i lehtë, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm pa irrituar lëkurën. Klorane Deodorant Spray me bimë të quajtur Althea baltë ka një aromë të butë dhe të freskët, që e bën përvojën e përdorimit të tij të këndshme.

Ky deodorant është testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Vjen në një shishe aerosoli prej 125 ml, e cila është e lehtë për të transportuar dhe për të përdorur kudo që të jeni. Përdorimi i rregullt i Klorane Deodorant Spray me bimë të quajtur Althea baltë mund të ndihmojë në mbajtjen e freskëtisë dhe të sigurisë gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Deodorant Spray 125ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?