Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Effaclar Gel 400ml

L3,300.00
Next

Klorane Shampoo With Papirus Milk 200ml

L1,300.00
Next Product Image

Klorane Ultra-gentle Shampoo 400ml

L2,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Ultra-Gentle Shampoo është një shampon e butë dhe tërheqës për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për ata të cilët janë të ndjeshëm ose të prirur për irritim. Formuluar me ekstrakt natyral të qumështit të thellë, ky shampon ka një formulë të butë që pastron dhe hidraton flokët pa i lënë ata të shkëlqyer ose të ndjehen të rrethuar.

Klorane Ultra-Gentle Shampoo është i pasuruar me proteina dhe lipide, të cilat ndihmojnë në forcimin dhe rikthimin e hidratimit të flokëve. Ky shampon ka një bazë të butë dhe të qetë, që e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Përmban një aromë të butë dhe të freskët, që e bën përvojën e përdorimit të tij të këndshme dhe relaksuese.

Formulimi i Klorane Ultra-Gentle Shampoo është i përshtatshëm për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike, duke e bërë atë të përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Vjen në një paketim prej 400 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Përdorimi i rregullt i këtij shamponi mund të ndihmojë në mbajtjen e flokëve të butë, të pastër dhe të shëndetshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Ultra-gentle Shampoo 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?