Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Effaclar Gel 400ml

L3,300.00
Next

Klorane Deodorant Spray 125ml

L1,500.00
Next Product Image

Klorane Micellar Water 400ml

L2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Micellar Water është një produkt pa xhel dhe pa parfum i përshtatshëm për pastrimin e lëkurës së fytyrës dhe të syve. Formuluar me ekstrakt natyral të lulediellit, ky ujë micelar është i dizajnuar për të pastruar dhe për të freskuar lëkurën, duke larguar grimcat dhe mbetjet e grimcave, duke lënë lëkurën të pastër dhe tërheqëse.

Micellar ëater e Klorane është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato të ndjeshme. Formulimi i tij është i butë dhe i lehtë, duke e bërë atë ideal për përdorim të përditshëm. Përmban micela, të cilat janë molekula të vogla që tërheqin dhe kapin ndotësit dhe grimcat nga lëkura, pa lënë lëkurën e thatë ose të ndjehet e zhytur.

Ky produkt është testuar dermatologjikisht dhe është i sigurt për përdorim rreth zonës së syve. Uji micelar Klorane vjen në një shishe prej 400 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Përvoja e përdorimit të tij është e qetë dhe e relaksuar, duke lënë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe të pastër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Micellar Water 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping