Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Effaclar Mat 40ml

L 3,200.00
Next

Klorane Ultra-gentle Shampoo 400ml

L 2,250.00
Next Product Image

Klorane Conditioner 200ml

Original price was: L 1,600.00.Current price is: L 1,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Conditioner with Oat Milk është një kondicioner i butë dhe i hidratueshëm për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për ata të cilët janë të butë dhe të ndjeshëm. Formuluar me qumësht thelli, ky kondicioner është i pasuruar me proteina dhe lipide, që ndihmojnë në forcimin dhe hidratimin e flokëve, duke i bërë ata të lëmuar dhe të lehtë për t’u menaxhuar.

Klorane Conditioner ëith Oat Milk gjithashtu përmban ekstrakt natyral të lulediellit, i cili është i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe të mbrojtjes ndaj irritimeve. Ky kondicioner ndihmon në zbutjen e flokëve dhe në lehtësimin e tyre, duke i lënë ata tërheqës dhe të butë në prekje.

Ky kondicioner është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe është i formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike. Ai gjithashtu ka një aromë të butë dhe të freskët që e bën përvojën e përdorimit të tij më të këndshme. Klorane Conditioner ëith Oat Milk vjen në një paketim prej 200 ml, i cili është i përshtatshëm për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Conditioner 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?