Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Effaclar Mat 40ml

L 3,200.00
Next

Klorane Micellar Water 400ml

L 2,500.00
Next Product Image

La Roche Posay Effaclar Gel 400ml

L 3,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Effaclar Gel është një gel pa sapun i përshtatshëm për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur për akne. Kjo formulë është e pasuruar me Zinc dhe Glycacil për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës së yndyrshme, duke larguar yndyrën e tepërt dhe ndihmuar në parandalimin e shfaqjes së aknes.

Geli ka një bazë të butë dhe të lehtë, e cila ndihmon në pastrimin e lëkurës pa e shkëputur barrierën e saj natyrale. Formulimi i tij është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe nuk shkakton irritime të tepërta. Effaclar Gel është hipoalergjenik dhe është testuar në lëkurën e prirur për akne dhe të ndjeshme.

Ky produkt është në paketim prej 400 ml, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të gjatë. Përdorimi i rregullt i Effaclar Gel mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës të pastër dhe të freskët, duke reduktuar shanset e shfaqjes së aknes dhe duke e lënë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe tërheqëse.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Effaclar Gel 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?