Previous
Previous Product Image

Noreva Sebodiane DS Shampoo 150ml

L2,000.00
Next

La Roche Posay Effaclar Gel 400ml

L3,300.00
Next Product Image

La Roche Posay Lipikar Baume 200ml

Original price was: L2,600.00.Current price is: L2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Lipikar Baume është një krem ​​intensiv për hidratim të lëkurës, i dizajnuar për lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme. Kjo formulë është e pasuruar me shea butter dhe niacinamide, që ndihmojnë në rikthimin e hidratimit të lëkurës së thatë dhe në forcimin e barrierës së saj mbrojtëse. Lipikar Baume gjithashtu përmban Aqua Posae Filiformis, një ingredient i përgatitur nga La Roche-Posay, i cili ndihmon në rikthimin dhe mbajtjen e balancës së mikrobiomit të lëkurës.

Ky krem ​​është i shkëlqyeshëm për përdorim në lëkurën e fëmijëve dhe të të rriturve, për të lehtësuar shenjat e ndjeshmërisë dhe të irritimit. Formulimi i tij është i lehtë dhe i shpejtë për të përdorur, duke lënë lëkurën e butë dhe të hidratuar. Lipikar Baume është i formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike dhe është hipoalergjenik. Ka një konsistencë të pasur dhe të butë, e cila absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk lë lëkurën e ndjeshme të ndjehet e lagur ose e vajosur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Lipikar Baume 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping