Previous
Previous Product Image

Noreva Sebodiane DS Shampoo 150ml

L2,000.00
Next

La Roche Posay Effaclar Gel 400ml

L3,300.00
Next Product Image

La Roche Posay Effaclar Mat 40ml

L3,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Effaclar Mat është një krem matifikues dhe rregullues i prodhuar nga marka e kozmetikës La Roche-Posay. Kjo formulë është e dizajnuar për të zvogëluar efektet e shkëlqimit të lëkurës, duke e bërë atë më të matë dhe më tërheqëse. Përdorimi i rregullt i këtij kremi mund të ndihmojë në reduktimin e prodhimit të shkëlqimit të tepërt të yndyrës në lëkurë dhe në lehtësimin e pamjes së poret. Formulimi i saj është i pasuruar me sebum-zinj, të cilët ndihmojnë në rregullimin e prodhimit të yndyrës nga lëkura dhe në mbajtjen e saj të matë gjatë gjithë ditës. Kremi gjithashtu ka një bazë hidratuese që ndihmon në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe të komfortueshme. Produktohet në sasi prej 40 ml dhe është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë ato të ndjeshme dhe të prirura për akne.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Effaclar Mat 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?