Previous
Previous Product Image

Homnes Shampoo Purifiant 80g

L2,500.00
Next

La Roche Posay Effaclar Mat 40ml

L3,200.00
Next Product Image

Noreva Sebodiane DS Shampoo 150ml

L2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Noreva Sebodiane DS Shampoo 150ml është një produkt i specializuar për trajtimin e problematikave të lëkurës së kokës, siç janë perhapja e yndyrës së tepërt, skuqja dhe prania e skuqjeve dhe skuameve. Kjo shampo është formuluar posaçërisht për të trajtuar kushtet e shpeshta të lëkurës së kokës, duke ofruar një zgjidhje efektive dhe të cilësuar për lëkurën e prekur.

Formulimi i këtij shampoosi përdor përbërës aktivë të cilët janë të njohur për aftësitë e tyre për të pastruar dhe për të qetësuar lëkurën e kokës. Një nga përbërësit kyç të këtij produkti është pirokton olamine, i cili ka veti antibakteriale dhe antiinflamatore, duke ndihmuar në reduktimin e inflamacionit dhe skuqjes së lëkurës së kokës.

Aplikimi i Noreva Sebodiane DS Shampoo është i lehtë dhe i përshtatshëm. Mjafton të aplikohet një sasi e vogël e produktit në lëkurën e lagur të kokës, të masazhohet delikatësisht për të përhapur shampoon, dhe pastaj të lahet mirë. Përdorimi i rregullt i këtij shampoosi do të ndihmojë në rikthimin e një gjendjeje të shëndetshme për lëkurën e kokës, duke reduktuar praninë e shkamëzave dhe duke lehtësuar shkëlqimin e tepërt të yndyrës.

Përmbajtja e 150ml e Noreva Sebodiane DS Shampoo e bën atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim të gjatë, duke ofruar një trajtim efektiv dhe të kujdesshëm për problematikat e lëkurës së kokës. Kjo formula e avancuar është e rekomandueshme për të gjithë ata që vuajnë nga problemet e lëkurës së kokës dhe dëshirojnë një zgjidhje të specializuar dhe cilësore për këtë çështje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Sebodiane DS Shampoo 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping