Previous
Previous Product Image

Davines OI Conditioner 250ml

L 3,000.00
Next

Noreva Sebodiane DS Shampoo 150ml

L 2,000.00
Next Product Image

Homnes Shampoo Purifiant 80g

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Shampo solide për skalp të yndyrshëm, me aromë Aloe Vera. Rikthen ekuilibrin e skalpit, falë mineraleve të cilët ndodhen në të. Jep shkëlqim dhe volum. Përhapeni në flokë të lagur, derisa të krijohet një shkumë e qëndrueshme dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Homnes Shampoo Purifiant 80g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?