Previous
Previous Product Image

Davines Nou Nou Shampoo 250ml

L 1,970.00
Next

Vichy Mineral 89 50ml

L 4,000.00
Next Product Image

Davines OI Conditioner 250ml

L 3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kondicioneri Davines OI është një produkt ekskluziv për kujdesin e flokëve që ofron një përvojë të pasur në hidratimin e tyre. Ky kondicioner është i njohur për formulën e tij të pasur dhe për përbërësit e zgjedhur për të siguruar flokë të buta, të shkëlqyera dhe të lehta për t’u menaxhuar.

Formulimi i këtij kondicioneri përfshin një kombinim të pasur të vajrave të ciliësisë së lartë, duke përfshirë vajin e Roucou, një vaj i njohur për vetitë e tij ujëmbajtëse dhe ushqyese. Vaji i Roucou-s është një burim i pasur i antioksidantëve, vitaminave dhe acideve yndyrore që ndihmojnë në rikujdesimin e lëkurës së kokës dhe forcimin e strukturës së flokëve.

Kondicioneri Davines OI ka një teksturë të butë dhe një aromë të këndshme që bën përdorimin e tij të një përvoje të këndshme. Pas aplikimit, ai përhapet lehtësisht në flokë dhe shkumon butësisht, duke i lënë ata të qëndrojnë të hidratuar dhe të lehta për t’u stili.

Përdorimi i këtij kondicioneri pas larjes së flokëve lejon përbërësit e tij të penetratojnë thellësisht në strukturën e flokëve, duke i lënë ata të shkëlqyeshëm dhe të shëndetshëm. Kjo formulë e pasur ndihmon në zbutjen e thjeshtësirave dhe në lehtësimin e ndjekjes së flokëve, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për të gjitha llojet e flokëve.

Për ta përdorur, aplikoni një sasi të kënaqshme të kondicionerit në gjatësinë e flokëve pas larjes së tyre. Lërini të veprojë për disa minuta për të lejuar përbërësit aktivë të zbulojnë veprimin e tyre, pastaj shpëlajeni mirë me ujë të vakët. Përdorni këtë kondicioner në çdo larje për të përfituar nga përfitimet e tij të plotë.

Në përgjithësi, Davines OI Conditioner është një zgjedhje e shkëlqyer për të rikujdesur dhe për të hidratuar flokët tuaj, duke i lënë ata të buta, të shkëlqyera dhe të shëndetshme. Është një produkt i shkëlqyer për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të flokëve dhe për të përftuar një pamje tërheqëse dhe të kujdesshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI Conditioner 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?