Previous
Previous Product Image

Cerave Repairitive Hand Cream 50ml

L1,200.00
Next

Avene PhysioLift 30ml

L5,400.00
Next Product Image

Cerave Moisturizing Lotion 177ml

L1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Hidratues i lehtë, pa vaj, që ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e barrierës së saj natyrale. Formuluar me 3 Ceramide thelbësore dhe Acid Hyaluronik, për hidratim afatgjatë. Jo komedogjenike, nuk bllokon poret.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cerave Moisturizing Lotion 177ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping