Previous
Previous Product Image

Uriage Bi-Stick 3ml

L1,750.00
Next

Uriage Hyseac Mat 40ml

L2,300.00
Next Product Image

Uriage Compact Teint SPF 30 10gr

L2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Për here të parë, fuqia minerale e Ujit Termal Uriage, është përqëndruar në formë pluhuri dhe është inkorporuar në një krëm kompakt të shkrirë, i cili përmirëson lëkurën, mbron nga rrezet UV dhe e mbush atë me kompleksin unik hidratues.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Compact Teint SPF 30 10gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?