Previous
Previous Product Image

Avene Lip Balm 4g

Original price was: L 1,100.00.Current price is: L 1,000.00.
Next

Avene Couvrance Lip Balm Nude

L 2,400.00
Next Product Image

Youth Lab Lip Plump 10ml

L 990.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Youth Lab Lip Plump 10ml është një produkt i përkushtuar për përmirësimin e pamjes së buzëve. Kjo formulë e pasuruar është projektuar për të dhënë një efekt përmirësues dhe voluminoz buzëve, duke i bërë ato të duken më të plota dhe më të përhapura.

Formulimi i këtij produkti përdor një gamë të zgjeruar të përbërësve aktivë që punojnë për të rritur volumin dhe për të reduktuar dukshëm rrugët e hirit. Disa nga përbërësit që mund të përfshijnë në këtë produkt janë acidin hialuronik, peptidat dhe ekstraktet bimore që stimulojnë prodhimin e kolagjenit në lëkurë.

Përdorimi i Youth Lab Lip Plump është i lehtë dhe i përshtatshëm. Aplikohet në buzë me një aplikator të posaçëm dhe përfton rezultate në një periudhë relativisht të shkurtër kohore. Një avantazh tjetër i këtij produkti është që mund të përdoret si bazë për aplikimin e grimave të buzëve, duke i bërë ato të zgjasin më gjatë dhe të dukeshin më të plotë.

Në përfundim, Youth Lab Lip Plump është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të përjetojnë një ndryshim pozitiv në pamjen e buzëve të tyre, duke shtuar volum dhe duke e bërë pamjen e tyre më të bukur dhe më të përhapur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Youth Lab Lip Plump 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?