Previous
Previous Product Image

Rilastil Hydrotenseur Gel cream 40ml

L 4,710.00
Next

Rilastil Sun System Stick SPF 50+8.5ml

L 1,950.00
Next Product Image

Vichy Mineral 89 50ml

L 4,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Mineral 89 është një serum hidratues dhe fortifikues për lëkurën, i formuluar për të forcuar barrierën e lëkurës dhe për të siguruar një hidratim të thellë.Ky serum përmban një formulë të pasur me minerale dhe acid hialuronik për të përmirësuar shëndetin dhe pamjen e lëkurës.

Formulimi i Mineral 89 përfshin mineralin termal të Vichy, i njohur për vetitë e tij për të ngrohur dhe për të ushqyer lëkurën. Ky mineral ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe në mbrojtjen e saj nga agjentët dëmtues të mjedisit. Gjithashtu, acid hialuronik, një përbërës kyç për hidratimin, përdoret për të siguruar një hidratim të thellë dhe të qëndrueshëm, duke bërë lëkurën të duket më të butë dhe më të shëndetshme.

Ky serum është i lehtë dhe i shpejtë për t’u aplikuar, dhe absorbohet menjëherë nga lëkura pa lënë ndonjë ndjesi të vështirë ose të ngjitshme. Përdorimi i rregullt i Mineral 89 mund të ndihmojë në zvogëlimin e shenjave të plakjes, ndërsa forcon dhe hidraton lëkurën për një pamje të shëndetshme dhe të freskët.

Për të përdorur, aplikoni një sasi të vogël të serumit në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës, duke masazhuar butësisht derisa të absorbohet plotësisht. Përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, për rezultate optimale.

Në përgjithësi, Vichy Mineral 89 ofron një zgjidhje efikase dhe të pasur për hidratimin dhe për forcimin e lëkurës. Me formulën e tij të pasur me minerale dhe acid hialuronik, ky serum është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur lëkurën e shëndetshme dhe të rinovuar në çdo ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Mineral 89 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?