Previous
Previous Product Image

Rilastil Hydrotenseur Gel-cream 40ml

L4,710.00
Next

Rilastil – Sun System Stick (SPF 50+)

L1,950.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Crema Idratante 50ml

Original price was: L3,600.00.Current price is: L3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Aqua Crema Idratante është një krem hidratues i pasur dhe i lehtë për lëkurën, i projektuar për të siguruar një hidratim të thellë dhe për të mbajtur lëkurën e butë dhe të hidratuar gjatë gjithë ditës. Ky krem ka një formulë të veçantë që përmban përbërës të cilët forcojnë, rikujdesin dhe ushqejnë lëkurën.

Formulimi i Aqua Crema Idratante përfshin një kombinim të mineralave të pasur dhe acidit hialuronik, i cili është një përbërës kyç për hidratimin e lëkurës. Ky acid ujëmbajtës përmbahet natyrisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e lagështisë dhe në forcimin e barrierës së saj mbrojtëse. Gjithashtu, mineralët e përfshirë në formulë sigurojnë një hidratim të thellë dhe e bëjnë lëkurën të duket më të shëndetshme dhe të rikujdesur.

Kjo krem ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë për t’u absorbuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në ditë dhe në natë. Përdorimi i rregullt i Aqua Crema Idratante mund të ndihmojë në zvogëlimin e shenjave të stresit dhe lodhjes në lëkurë, duke e lënë atë të duket më të freskët dhe më të shndetshme.

Për të përdorur, aplikoni një sasi të kënaqshme të kremit në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës, duke masazhuar butësisht derisa të absorbohet plotësisht. Përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, për të përfituar nga përfitimet maksimale të këtij produkti.

Në përgjithësi, Rilastil Aqua Crema Idratante është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një krem hidratues të cilin mund ta përdorin çdo ditë për të mbajtur lëkurën e tyre të hidratuar dhe të shëndetshme. Me formulën e pasur dhe të lehtë, ky krem është një zgjedhje e shkëlqyer për të plotësuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Crema Idratante 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping