Previous
Previous Product Image

Davines Love Curl Hair Mask 250ml

L2,700.00
Next

Davines OI Conditioner 250ml

L3,000.00
Next Product Image

Davines Replumping Shampoo 250ml

Original price was: L2,180.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampo Davines Replumping është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të japin një shtysë hidratimi dhe volumi flokëve të tyre. Formuluar nga Davines, kjo shampo është veçanërisht dizajnuar për të përmirësuar strukturën e flokëve të hollë dhe të dobët, duke i lënë ata më të fortë, më të shëndetshëm dhe më të frymëzuar.

Përbërësit kryesorë të këtij shamponi përfshijnë ekstrakte të mollës së detit, të cilat janë njohur për vetitë e tyre hidratuese dhe për forcimin e lëkurës së kokës dhe flokëve. Mollë deti përmban minerale të rëndësishme dhe vitaminë C, që ndihmojnë në rikujdesimin dhe nxitjen e rritjes së flokëve, duke i bërë ata më të forta dhe më të shkëlqyera. Gjithashtu, kjo formulë përmban acid hialuronik, një përbërës që japë hidratim të thellë dhe i lejon flokët të dukeshin më voluminoze dhe më të bukura.

Ky shampon ka një teksturë të pasur dhe shkumë të butë që pastron në mënyrë efektive dhe delikate, pa shkaktuar irritim ose dëmtim të lëkurës së kokës. Pas përdorimit të këtij shamponi, flokët ndihen të lehtë dhe të butë, me një shkëlqim të natyrshëm dhe volum të perceptueshëm.

Për ta përdorur, aplikoni një sasi të kënaqshme të shamponit në flokët e lagura dhe masazhoni butësisht në lëkurën e kokës për të krijuar shkumë. Pastaj, shpëlajeni mirë me ujë të vakët dhe përdorni një kondicioner për të përshpejtuar dhe për të rritur efektet e hidratimit dhe volumit.

Në përgjithësi, Davines Replumping Shampoo është një zgjedhje e shkëlqyer për të trajtuar dhe për të rikujdesur flokët e dobët dhe të hollë, duke i lënë ata të shëndetshëm, të bukur dhe të voluminoz. Është një produkt i sigurt dhe efikas për të shtuar një dozë të mëtejshme hidratimi dhe volumi në rutinën tuaj të kujdesit të flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Replumping Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?