Previous
Previous Product Image

Vichy Aminexil Clinical 5 x21

L9,300.00
Next

Davines OI Conditioner 250ml

L3,000.00
Next Product Image

Davines Nou Nou Shampoo 250ml

L1,970.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampon Davines Nou Nou është një produkt i shkëlqyer për kujdesin e flokëve të dëmtuara dhe të rrezikuara. Formuluar nga Davines, kjo shampo është projektuar për të rinovuar flokët e dëmtuara, duke i kthyer ato në një gjendje më të shëndetshme dhe më të bukur.

Përbërësit aktivë të këtij shamponi përfshijnë ekstrakte të arrës, të cilat janë të njohura për vetitë e tyre rikujdesore dhe rregulluese të lëkurës së kokës dhe flokëve. Arra përmbajnë acide yndyrore të shëndetshme dhe vitaminë E, që japin hidratim të thellë dhe ushqim për flokët, duke i bërë ata më të fortë dhe më të qëndrueshëm. Gjithashtu, kjo formulë e pasur përfshin edhe ekstrakte të trëndafilave, të cilat kanë veti qetësuese dhe antioksiduese, duke ndihmuar në mbrojtjen e flokëve nga dëmtimi i jashtëm dhe i brendshëm.

Përdorimi i këtij shamponi sjell rezultate të dukshme që nga përdorimi i parë: flokët shfaqen më të shëndetshme, më të buta dhe më të ndritshme. Ky shampon gjithashtu ndihmon në lehtësimin e thjeshtësirave dhe zbutjen e flokëve, duke i lënë ata më të lehtë për të stili dhe për të kontrolluar.

Për ta përdorur, aplikoni një sasi të kënaqshme të shamponit në flokët e lagura dhe lëreni të veprojë për një moment për të lejuar përbërësit aktivë të zbulojnë veprimin e tyre. Pastaj, shpëlajeni mirë me ujë të vakët. Përdorni në çdo larje të flokëve për të përfituar nga përfitimet e plotë të këtij shamponi.

Në përgjithësi, Davines Nou Nou Shampoo është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të trajtojnë dhe të rinovojnë flokët e tyre të dëmtuara, duke i lënë ata të shëndetshëm, të bukur dhe të butë. Është një produkt i sigurt dhe efikas për të përdorur si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit të flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Nou Nou Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping