Previous
Previous Product Image

Dermastir Luxury Day Cream SPF 30+ Tinted 50ml

L12,320.00
Next

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30ml

L5,500.00
Next Product Image

Uriage Hyseac Tonique 250ml

L1,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Tonik pastrues që zvogëlon madhësinë e poreve, matifikon dhe rifinon strukturën e lëkurës, pa e tharë atë. Aplikojeni me pambuk në lëkurë, pasi e keni pastruar me Cleansing Gel. Mos e shpëlani. Shmangni kontaktin me sytë. Testuar në lëkurë me akne.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac Tonique 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping