Previous
Previous Product Image

Rilastil Soluzione Micellare 400ml

L2,520.00
Next

Uriage Hyseac Tonique 250ml

L1,900.00
Next Product Image

Dermastir Luxury Day Cream SPF 30+ Tinted 50ml

L12,320.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem dite për fytyrën, ushqyes intensiv me ngjyrë me prani të faktorit mbrojtës, për të parandaluar formimin e rrudhave. Aplikojeni në lëkurë të pastër kremin, në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shmangni zonën përreth syve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermastir Luxury Day Cream SPF 30+ Tinted 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping