Previous
Previous Product Image

Uriage Hyseac Tonique 250ml

L 1,900.00
Next

Vichy Aminexil Clinical 5 x21

L 9,300.00
Next Product Image

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30ml

L 5,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serumi La Roche-Posay Hyalu B5 është një zgjidhje efikase për hidratimin dhe përmirësimin e pamjes së lëkurës. Ky serum vjen në një shishe prej 30ml dhe është një pjesë e linjës së produkteve të cilat janë shumë të respektuara për cilësinë e tyre nga La Roche-Posay, një markë e njohur e kujdesit të lëkurës.

Formuluar me dy përbërës kryesorë: acid hialuronik dhe vitamina B5 (pantenoli), ky serum është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të lëkurës së ndjeshme. Acid hialuronik është një përbërës i njohur për aftësinë e tij për të kapur dhe mbajtur lagështi në lëkurë, duke e bërë atë të duket më të freskët dhe më të hidratuar. Vitamina B5, ndërkohë, është një përbërës që ndihmon në rikthimin dhe rregullimin e lëkurës, duke e lënë atë të duket më e shëndetshme dhe më e fortë.

Ky serum ka një teksturë lehtë dhe lehtësisht tërheqëse që shpejton absorbimin në lëkurë dhe nuk lë një ndjesi të vështirë ose të gjithë, duke e bërë atë të përshtatshme për përdorim nën krem dhe makeup. Përdorimi i rregullt i serumit La Roche-Posay Hyalu B5 mund të ndihmojë në zvogëlimin e dukjes së linjave të feçrave dhe rrudhave, si dhe në përmirësimin e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës.

Për të përdorur këtë serum, aplikojeni një sasi të vogël në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës, duke masazhuar në drejtim të lartë për të ndihmuar në absorbumin e produktit. Për rezultate optimale, përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, para se të aplikoni kremet tuaja të zakonshme.

Në përgjithësi, Serumi La Roche-Posay Hyalu B5 ofron një zgjidhje efikase për hidratimin dhe përmirësimin e pamjes së lëkurës, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë një lëkurë të freskët, të hidratuar dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?