Previous
Previous Product Image

Uriage Depiderm Serum Booster 30ml

L 5,500.00
Next

Uriage Hyseac Tonique 250ml

L 1,900.00
Next Product Image

Babaria After Sun Aloe Vera 250ml

L 1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Babaria After Sun me Aloe Vera është një produkt që përdoret për të rënë në gjumë, për të përmirësuar qetësimin dhe ndihmën pas ekspozimit të lëkurës ndaj diellit. Formulimi i tij i pasur me aloe vera është i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe për ndihmën në rikthimin e hidratimit të lëkurës së dëmtuar nga dielli.

Ky produkt mund të aplikohet pas ekspozimit ndaj diellit për të rënë në gjumë dhe për të përmirësuar ndjesinë e qetësisë në lëkurë. Është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e prodhuesit për përdorimin e saktë të këtij produkti dhe të shmangni kontaktin me sytë.

Siç është me çdo produkt për kujdesin e lëkurës, është gjithashtu e rëndësishme të kryeni një test të vogël alergjik para përdorimit të tij në një sipërfaqe të vogël të lëkurës, për të parandaluar reaksione të mundshme alergjike. Nëse keni ndonjë shqetësim ose ndonjë efekt anësor të pakëndshëm, ju rekomandohet të ndaloni përdorimin dhe të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babaria After Sun Aloe Vera 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?