Previous
Previous Product Image

Phytocolor Blond 10

L1,500.00
Next

Babaria After Sun Aloe Vera 250ml

L1,700.00
Next Product Image

Rilastil Soluzione Micellare 400ml

L2,520.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ujë micelar, pastrues pa shpëlarje i make-up për fytyrën dhe sytë. Formula delikate e bën të përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme. Aplikohet me anë të një tamponi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Soluzione Micellare 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping