Previous
Previous Product Image

Phyto Color Castanho 4

L 1,500.00
Next

Babaria After Sun Aloe Vera 250ml

L 1,700.00
Next Product Image

Uriage Depiderm Serum Booster 30ml

L 5,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serum kundër hiperpigmentimeve me 94% përmbajtje natyrale. Redukton pamjen e njollave kafe, duke lënë një lëkurë të unifikuar dhe me shkëlqim. Për të gjithë tipet e lëkurës. Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë. Pa aromatizues, jo komedogjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Depiderm Serum Booster 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?