Previous
Previous Product Image

Cerave Retinol Serum 30ml

L2,950.00
Next

Uriage Depiderm Serum Booster 30ml

L5,500.00
Next Product Image

Phytocolor Blond 10

L1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bojë flokësh natyrale permanente Phyto bjonde ekstra e çelur. Për flokë të pa lyer më parë, aplikoni përzierjen nga rrënja në flokë të thatë dhe më pas përhapeni pjesën tjetër të produktit në të gjithë flokët. Lëreni 30 minuta dhe shpëlajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytocolor Blond 10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?