Previous
Previous Product Image

Avene PhysioLift 30ml

L5,400.00
Next

Youth Lab Lip Plump 10ml

L990.00
Next Product Image

Avene Lip Balm

Original price was: L1,100.00.Current price is: L1,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Përkujdesje për lëkurën e ndjeshme të buzëve. Hidraton, ushqen dhe mbron buzët nga kontakti me agjentët e jashtëm. Aplikohet sa herë të dëshironi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Lip Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping