Previous
Previous Product Image

La Roche-Possay Cicaplast Baume B5+ 40ml

L2,090.00
Next

Cicaplast Levre 7.5ml

Original price was: L1,100.00.Current price is: L1,000.00.
Next Product Image

La Roche-Possay Cicaplast Baume Levres B5+ 50ml

L1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Balsam për buzët me Pantenol 5%. Riparon, zbut, mbron dhe rindërton epidermën në zonat e çara, të irrituara dhe të plasaritura. Përbërje shumë e rehatshme dhe mbrojtëse. Për fëmijë dhe të rritur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche-Possay Cicaplast Baume Levres B5+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping