Previous
Previous Product Image

Korff – White Silk Face Localized Gel 15ml

L3,860.00
Next

CeraVe – Hydrating Micellar Water 296ml

L1,900.00
Next Product Image

Avene PhysioLift 30ml

L5,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përkujdesje krem anti-rrudhë mbrojtës, për rrudha të theksuara, të thella, humbje fortësie dhe shkëlqimi, pamje e çregullt e ngjyrës së lëkurës. Redukton shenjat e moshës duke mbrojtur lëkurën nga fotoplakja (SPF 30). Për të gjithë tipet e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene PhysioLift 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping