Previous
Previous Product Image

Avene Tolerance 40ml

L 2,900.00
Next

Avene Creme Cicalfate+ 40ml

L 1,700.00
Next Product Image

Avene A-Oxitive Jour 30ml

L 4,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene A-Oxitive Jour është një krem për përditshmëri me një formulë të pasuruar me antioksidantë, i përpunuar për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e radikalëve të lirë dhe për të përmirësuar shkëlqimin e saj. Kjo formulë e veçantë përmban një kompleks antioksidant që përfshin provitaminën C dhe E, si dhe ekstraktin e sëmisë së drunjës, që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët e mjedisit.

Avene A-Oxitive Jour ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë të absorbuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim nën makeup. Ky krem është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe është i dizajnuar për të përmirësuar shkëlqimin dhe për të lënë lëkurën të ndjehet më tërheqëse dhe më të freskët.

Përdorimi i rregullt i Avene A-Oxitive Jour mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë dhe në përmirësimin e shkëlqimit të saj. Produkti vjen në një tub prej 30 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene A-Oxitive Jour 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?