Previous
Previous Product Image

Davines OI Shampoo 280ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Cyteal Foaming Solution 250ml

L 632.00
Next Product Image

Phyto Panama Shampoo 250ml

L 1,740.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo trajtuese për yndyrën e skalpit. Lan në mënyrë delikate dhe rregullon tepricën e sebumit.Të aplikohet në skalp të lagur, të masazhohet lehtë, të lihet për dy minuta e të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Panama Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?