Previous
Previous Product Image

Pantenol 5% 100ml

L750.00
Next

Uriage – Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream 400ml

L3,000.00
Next Product Image

Apivita Black Detox Cleansing Jelly 50ml

L700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel i zi larës, për fytyrën dhe sytë me përmbajtje Carbon aktiv dhe Propolis. Aplikojeni në fytyrë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Preparat për përdorim të jashtëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Black Detox Cleansing Jelly 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping