Previous
Previous Product Image

Cerave Blemish Control Gel 40ml

L2,000.00
Next

Phyto Panama Shampoo 250ml

L1,740.00
Next Product Image

Davines OI Shampoo 280ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo për të gjitha llojet e flokëve. Përmban vajra ushqyes si Roucou dhe është shampoo e përsosur për përdorim të përditshëm, për të mbajtur flokë të butë, më shkëlqim dhe volum. Veprim antioksidues dhe aromë që zgjat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI Shampoo 280ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping