Previous
Previous Product Image

Nivea Deodorant 150ml

L 300.00
Next

Vichy Clinical Control 96h 50ml

L 1,830.00
Next Product Image

Absolut Torr 35ml

Original price was: L 1,990.00.Current price is: L 1,790.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Antiperspirant me veprim të zgjatur deri në 7 ditë. Ndalon djersën gjithashtu edhe në zonat e duarve dhe këmbëve. Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe të pastër , përpara gjumit duke e lënë të veprojë gjatë natës. Përsëriteni aplikimin një herë në javë ose më shpesh nëse është e nevojshme. Mbajeni larg fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Absolut Torr 35ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?