Previous
Previous Product Image

Phytodensia Shampoo 200ml

Original price was: L2,120.00.Current price is: L2,000.00.
Next

Phytovolume Shampoo 400ml

L2,420.00
Next Product Image

Phytokeratine Extreme Shampoo 200ml

L2,450.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo ushqyese e riparuese e thellë për flokë të thatë dhe shumë të dëmtuar.Të aplikohet në flokë të lagur, të lihet disa minuta dhe të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytokeratine Extreme Shampoo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping