Previous
Previous Product Image

Phytokeratine Extreme Shampoo 200ml

L2,450.00
Next

Cerave Blemish Control Gel 40ml

L2,000.00
Next Product Image

Phytovolume Shampoo 400ml

L2,420.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo volumizuese për flokë të hollë.Të aplikohet në flokë të lagur, të masazhohet dhe pasi të lihet 2-3 minuta, të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytovolume Shampoo 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping