Previous
Previous Product Image

Korff – Complete Night Renew Serum

L124,600.00
Next

Phytokeratine Extreme Shampoo 200ml

L2,450.00
Next Product Image

Phytodensia Shampoo 200ml

Original price was: L2,120.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo densifikuese, volumizuese, për flokë të pajetë dhe të hollë. Të aplikohet në flokë të lagur, të masazhohet lehtë, të shpëlahet. Përsëriteni duke lënë për 2 minuta për të amplifikuar veprimin e më pas të shpëlahet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytodensia Shampoo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping