Previous
Previous Product Image

Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml

L1,350.00
Next

NUK First Choice 0-6m Silicone 150ml

L750.00
Next Product Image

Uriage Bebe Eau Thermale 150ml

L1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage Bebe Eau Thermale është një produkt i shkëlqyeshëm i përshtatur veçanërisht për kujdesin dhe freskimin e lëkurës së ndjeshme të fëmijëve. Ky ujë termal është i pasuruar me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, duke ofruar një ndjesi të menjëhershme të qetësisë dhe freskimit pas aplikimit.

Formulimi i Bebe Eau Thermale është i shkëlqyeshëm për të lehtësuar dhe për të rikthyer hidratimin e lëkurës së fëmijëve. Përdorimi i këtij uji termal është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës së irrituar, duke e bërë atë ideal për përdorim pas ekspozimit ndaj rrezeve të diellit, ftohtësisë, apo në raste të ndryshme të ndjeshmërisë së lëkurës.

Paketimi në sasi prej 150ml e bën atë të përshtatshme për të marrë me vete kudo që të shkoni, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për udhëtime, pushime në plazh, apo përdorim në shtëpi. Bebe Eau Thermale është zgjedhja e duhur për prindërit që duan të ofrojnë një freskim të shkëlqyeshëm dhe kujdes për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Bebe Eau Thermale 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping