Previous
Previous Product Image

Johnson’s Cotton Eye & Outer Ear Baby

L350.00
Next

Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml

L1,350.00
Next Product Image

Description

AROME LEKURE BIOLANE

Fragrancë – Eau toilette


Plotëson aromën e këndshme të bebes dhe freskon lëkurën në çdo kohë të ditës.

Formuluar pa alkool dhe me pH fiziologjik, ajo ruan ekuilibrin natyror të lëkurës dhe mund të përdoret në mënyrë të sigurt tek të porsalindurit.

E pasur me provitaminën B5, zbut dhe hidraton epidermën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biolane Baby Skin Fragrance Spray 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?